Moderátoři

Nejdůležitější postavou maturitního plesu, samozřejmě kromě samotných maturantů, je moderátor, který provádí hosty celým večerem a to od začátku plesu až do jeho ukončení nebo do půlnočního překvapení. Moderátor maturáku by měl být příjemným a duchaplným společníkem v průběhu celého plesu. Správně zvolený moderátor může z plesu udělat nezapomenutelnou záležitost.

Bob Švarc

Moderátor Evropy 2 - nejposlouchanějšího rádia pro mladé v České republice. Zároveň známý jako Bohumil Švarc mladší - hlas mnoha dabingových rolí ve filmech a seriálech.

více

Jakub Kotek

Moderátor Evropy 2 se zkušeností se stovkami maturitních plesů. Rád dělá show, má rád improvizaci - zkrátka nemá rád nudný eventy.

více

Martin Čermák

Od svých 20 let je jednou z tváří TV Nova. Na nejsledovanější televizi v České republice moderuje Televizní noviny. Má bohaté zkušenosti s moderováním společenských akcí, jak sportovních, tak kulturních, plesů, konferencí, soutěží, dražeb a festivalů.

více

Jirka Ježek

Oblíbený a zároveň velmi zkušený moderátor, který z vašeho maturitního plesu udělá jednu velkou show a to nejen svých osobitým stylem moderování, ale také skvěle naváže na kapelu při afterparty jako DJ Smile.

více

Pavel Janovský

3 v 1, to je Pavel Janovský - moderátor, DJ a Entertainer. S Pavlem na svůj maturitní ples nezapomenete.

více

Nikola Červinková

Nikola je nejnovější tváří TV Nova. Znát ji můžete z večerních Sportovních novin, kde působí jak v roli moderátorky, tak i redaktorky.

více

Petr Říbal

Petr Říbal je oblíbený moderátor nejen na Evropě 2, ale také na maturitních plesech a jiných akcích.

více

Jan Michalovič

Určitě ho znáte z bláznivých videí na youtube. Jan Michalovič je nejen tvůrce videí, ale také moderátor, který vám rád odmoderuje váš maturitní ples.

více

Tolky Holky

Moderátorská dvojice Klárka a Anet se zkušenostmi z TV Nova či ÓčkoTV. Živlové, kteří dokáží posunout večer o stupeň výše.

více

Milan Peroutka

Český herec, zpěvák známý z televizních obrazovek a mimojiné také oblíbený moderátor.

více

Radek Mazal

Moderátor TV Nova - na nejsledovanější stanici v ČR moderuje Sportovní noviny, pořad Czech Rally, působí ve Snídani s Novou, komentuje přímé přenosy NHL. Vystudoval tři vysoké školy – umí se vžít do role studentů – odmoderoval desítky maturitních plesů – spolehlivý, elegantní, mladý, humorný – vynikající volba pro váš ples.

více

Honza Řičař

Honzu určitě znáte z ÓčkoTV, kde moderuje pořad Óčko chart. Dále můžete Honzu každý den slyšet živě na rádiu Černá Hora a z rádií znáte skladby jeho skupiny Memphis.

více

Pavel Cejnar

Oblíbený moderátor Pavel Cejnar známý svým pozitivním myšlením a humorným stylem moderování je ideální volbou pro váš maturitní ples.

více

Míra Kaplan

Míra Kaplan je moderátor s dlouhodobými zkušenostmi s moderováním maturitních plesů, ale i svateb, módních přehlídek, firemních večírků a festivalů jako je například SÁZAVAFEST.

více

Matyáš Palkovič

Matyáš má za sebou už 15ti letou rozhlasovou zkušenost. Vysílal na rádiu Kiss Jižní Čechy, na Rádiu Prácheň a v současné době ho už několik let můžete slyšet na vlnách Hitrádia Faktor. Za svou kariéru už odmoderoval stovky akcí.

více

Petr Janáček

Petr je už řadu let jedním z "hlasů" Hitrádia Vysočina – nejúspěšnější rozhlasové stanice na Vysočině.

více

Petr Roubíček

Petra můžete znát z odpoledního vysílání Hitrádia Černá Hora (nejposlouchanějšího regionálního rádia na východě Čech). Moderuje maturitní plesy ale i hudební festivaly, městské slavnosti nebo firemní večírky.

více

Eva Sýkorová

Herečka a moderátorka s několikaletými zkušenostmi z různých akcí i maturitních plesů.

více

Simona Šimková

Už třetím rokem můžete Simonu vídat na obrazovkách v hlavní zpravodajské relaci TV Nova.

více

Tigran Hovakimyan

Stand Up komik a moderátor. Znáte ho jako komika z televizního pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central, nebo jako moderátora pořadů Tos Neviděl (Prima Comedy Central), Cizinci v Česku (Stream.cz) a O papíry (mall.tv).

více

Ondra Urban

Moderátor rádia Evropa 2 a TV Óčko – Ondra Urban je mladý, energický, kreativní a spolehlivý moderátor se zkušenostmi z veřejného i studiového moderování.

více

Roman Anděl

Roman je jedním z nejzkušenějších a nejoblíbenějších moderátorů maturitních plesů a i jiných akcí nejen na jihu Čech. Je programovým ředitelem rádia Kiss Jižní Čechy, ve kterém baví posluchače již řadu let.

více

Ondra Pokorný

Zkušený moderátor s více než 10i letou praxí s moderováním maturitních plesů a dalších společenských akcí.

více

Václav Votava - DJ Basslicker

Moderátor a DJ s 11iletou zkušeností s moderováním plesů a 10iletou zkušeností onair na rádiu Kiss Jižní Čechy a v současné době na celoplošném rádiu Kiss. Udělá maximum pro vaši spokojenost a vždycky k tomu dodá úsměv :-)

více

Matěj Misař

Matěj Misař v současnosti působí jako moderátor hlavní zpravodajské relace televize Prima – “Velké Zprávy”. Dal by se definovat třemi slovy – pečlivý, elegantní, zábavný.

více

Jakub Jíra

Jakub Jíra je energický rozhlasový a televizní moderátor. Jakub dá vašemu maturitnímu plesu energii, šmrnc a vtip!

více

Petr Vojnar

I přesto, že se skupinou T-boyz a hitem Beruška na přelomu tisíciletí přiváděl do varu tisíce fanynek, rozhodl se v roce 2005 Petr pověsit keriéru zpěváka na hřebík a věnovat se herectví a moderování.

více

Soňa Porupková

Moderátorka z rádia Kiss Hády a ČT24, pro kterou je moderování vášní. S moderováním maturitních plesů má mnohaleté zkušenosti.

více

Jarda Šetlík

Jako moderátora Jardu můžete slyšet na Hitrádiu FM a vidět jako reportéra Praha TV, nejsledovanější zpravodajské televize ve Středočeském kraji, kterou denně naladí přes 300.000 diváků.

více

Jitka Nováčková

Jitka Nováčková, Česká Miss 2011, modelka a moderátorka SuperStar.

více

Hana Mašlíková

Hanka Mašlíková patří mezi tváře TV Nova, kde moderuje pořad Snídaně s Novou. Zároveň má na rádiu Kiss druhým rokem svůj pořad "Na férovku" a již 9 let vystupuje v Divadle Kouzel po boku Pavla Kožíška v několika dětských představeních. Má zkušenosti s moderováním společenských, sportovních a kulturních akcí.

více

Tomáš Zástěra

Moderátor s osobitým humorem, kterého znáte např. z Odpolední show Evropy 2.

více

Aleš Matoušek

Moderátor na tvůj maturitní ples, DJ na afterparty. Aleš vysílá na vlnách radia Spin 96,2 fm každý všední den mezi 6-10h v show “Ranní Jump”.

více

Marek Fottr

Moderátor veškerých typů akcí, od malých soukromých, po velké a veřejné. Umí být střelený a zároveň společenský, vše záleží na druhu akce. Akce dělá jedinečné a neopakuje se, není to kopírák, ani opice. Je svůj, je to Marek Fottr.

více

Bára Tlučhořová

Moderátorka, kterou můžete slyšet v pořadu Jižní ráno od 6 do 9 hodin na rádiu Kiss Jižní Čechy. Oblíbená moderátorka firemních večírků, dětských a maturitních plesů.

více

Tereza Tobiášová

Moderátorka známá především z TV Óčko, kde provází vlastní talkshow Kilák, ale také z TV Prima, kde je součástí týmu legendárního pořadu Autosalon.

více

Agáta Lexová

Agáta Lexová, moderátorka zpráv na Rádiu Blaník, která má za sebou desítky a desítky odmoderovaných společenských akcí - a to jak v českém, tak anglickém jazyce! Agáta vystudovala herectví a moderování a má bohatou zkušenost s prací v médiích.

více

Jiří Filip

Moderátor se silným hlasem, kterého hra se slovy baví přes 18 let. Zkušenosti z pořadu "Dobré ráno" na České televizi nebo moderování "Kissparády" na rádiu Kiss Hády, mu pomohly s rozvojem improvizace, pohotovosti i dramaturgických schopností. Postará se, aby váš program probíhal přesně tak, jak má. A vy se budete jen bavit!

více

Ondřej Rázl

Profesionální moderátor s neustávající dobrou náladou a úsměvem a se zkušenostmi z rádia a televize.

více

Petr Berka

Profesionalní moderátor a DJ na váš ples s působností po celé ČR.

více

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info