Eva Sýkorová

Mám vystudovanou hereckou školu, obor herectví a moderování a oběma oborům se aktivně věnuji. V současné době působím v Metropolitním divadle Praha, v divadelním spolku PaDam a moderuji spousta akcí, například celostátní postupovou Soutěž Czechdancetour, kterou moderuji již pátým rokem. Dále jsem moderovala řadu vystoupení, plesů a jiných společenských akcí, např. Otevření obchodu Eobuv, akce pro HAMI, akce pro MK PSychology, rozhovory pro Asociaci manažerek a podnikatelek, Czech Dance Legue, Czech Dance Cup, Nehvidskou Voříškiadu, akce pro Akademii věd ČR, atd. V nejbližší době mě čeká moderace tanečních soutěží, maturitních plesů a moderování Beuty Forum Praha 2022.

"Maturitní ples zažijete jen jednou, tak si ho pojďme společně užít na maximum. Je to váš ples, váš den D, proto ráda přizpůsobím vaším požadavkům. Vašem plesu dodám nejen profesionální přístup, ale také energii show i zábavu. Bude pecka. Těším se na vás!"

Působnost: Celá ČR

  

Varianty Cena
Moderování plesu 8 000 Kč

Objednejte si službu Eva Sýkorová

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info