Soutěž Třída roku

8. ročník největší soutěže po maturanty v ČR je tady! Letos soutěžíme o ceny v hodnotě 200 000 Kč. Chcete získat titul Třída roku, vyhrát maturitní šerpy pro celou vaši třídu zdarma, pomaturitní výlet na vodu se sjezdem na koloběžkách z nejvyšší hory Blanského lesa a další parádní ceny v hodnotě desítek tisíc korun? Je to jednoduché, stačí se zúčastnit naší soutěže tím, že nám zašlete originální fotografii vaší třídy. Fotografii umístíme na naše FB stránky a ta s největším počtem hlasů vyhraje titul Třída roku a následující ceny.

O co se hraje?

1. místo: 

* V případě zájmu o šerpy třpytivé, taftové nebo celopotištěné vám rádi snížíme cenu těchto šerp o hodnotu vyhraných saténových šerp.
** Pomaturitní výlet na Vltavě pro celou třídu na tři dny s přespáním v kempech a půjčením raftů zdarma od partnera soutěže Půjčovna lodí a raftů ONTARIO.
*** Sjezd na koloběžkách je vhodný spojit s třídním výletem na vodě. Kleť se nachází nedaleko Českého Krumlova, kde můžete s loděma "zakotvit", sjet si na koloběžkách a poté pokračovat na vodě. :)


2. místo


3. místo:


Pro ostatní zúčastněné, kteří získají 50 a více hlasů je připravena cena útěchy – fotokoutek na ples včetně dopravy v hodnotě 1000 Kč zdarma, slevu 10% na saténové nebo třpytivé šerpy, slevu 10% na maturitní skleničky, slevu 10% na výzdobu maturitního plesu a něco navíc!

 

Jak se zúčastnit soutěže?

 • Stačí vyplnit Přihlašovací formulář do soutěže Třída roku uvedený níže.
 • Na vaši fotografii přidáme naše logo a následně fotografii umístíme na naše FB stránky, kde ji budete moci podporovat pomocí svých „lajků“, sdílením či jinými prostředky v duchu "fair play".
 • Sledujte náš Instagram a odkazujte na nás ve svých Stories. :)

Pravidla soutěže

 • Soutěž je určena pro maturitní ročníky z celé ČR.
 • Soutěž bude spuštěna dne 1. 9. 2020 a ukončena 26. 9. 2020 v 20:00.
 • Soutěží se prostřednictvím našich FB stránek „PROmaturák.cz“.
 • Zasílání fotografií je možné od 28. 8. 2020 i v průběhu celé soutěže až do jejího ukončení.
 • Na fotografie bude vloženo logo agentury PROmaturak.cz. Následně budou fotografie vloženy na naše FB stránky a to nejdříve, jak to bude možné, nejpozději však následující den od zaslání fotografie.
 • Pro fotografie se hlasuje pomocí tlačítka „like“ (hodnocení "to se mi líbí") nebo "super" (hodnocení "srdce") u soutěžních fotografií na našich FB stránkách. 1 to se mi líbí a 1 srdce mají hodnotu 1 hlasu.
 • Hlavní ceny získají fotografie s nejvyšším počtem hlasů - tedy ty, které budou mít nejvyšší součet "lajků" (palec) a hodnocení "super" (srdce).
 • Fotografie, které budou mít 50 a více hlasů získají 10% slevu na maturitní skleničky, 10% slevu na saténové šerpy, 10% slevu na výzdobu maturitního plesu od naší agentury a fotokoutek na ples i s dopravou v hodnotě 1000 Kč zdarma (v případě neobsazenosti termínu).
 • Výherce budeme kontaktovat na e-mail, kterým nám bude zaslána soutěžní fotografie.
 • Pokud bude fotografie, která nebude splňovat zásady portálu Facebook, smazána samotným portálem, soutěžící nemají právo na náhradu škody.
 • Soutěž se koná v duchu "fair play" - šíření fotografií je dovoleno sdílením na Facebooku. Pořadatel si vyhrazuje právo ze soutěže vyřadit fotografii, která má více než 25% hlasů od FB účtů za zahraničních zemí.
 • Zasláním fotografie účastník soutěže potvrzuje, že všechny osoby na fotografii souhlasí se zveřejněním fotografie na FB stránkách pořadatele soutěže.
 • Pořadatelem soutěže je firma DDs group s.r.o. a portál PROmaturak.cz a vyhrazuje si právo na změnu pravidel soutěže.

Všem soutěžícím přeje celý náš tým co nejvíce zábavy při sbírání hlasů. V případě nejasností se můžete obracet na náš e-mail sluzby@promaturak.cz .

Můžete se inspirovat vítězi předešlých ročníků soutěže Třída roku:

  
   

Přihlašovací formulář do soutěže Třída roku

Momentálně není možné se do soutěže přihlásit. Pro více informací ohledně začátku dalšího ročníku soutěže Třída roku sledujte tuto stránku.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info