Soutěž Třída roku

11. ročník největší soutěže po maturanty v ČR je tady! Vítězné třídy si rozdělí ceny v hodnotě 250 000 Kč.

Chcete získat titul Třída roku, vyhrát maturitní šerpy pro celou vaši třídu zdarma, pomaturitní výlet na vodu se sjezdem na koloběžkách z nejvyšší hory Blanského lesa a další parádní ceny v hodnotě desítek tisíc korun? Je to jednoduché, stačí se zúčastnit naší soutěže tím, že nám zašlete originální fotografii vaší třídy. Fotografii umístíme na naše FB stránky a náš Instagram a ta s nejvyšším celkovým počtem hlasů vyhraje titul Třída roku a následující ceny.

O co se hraje?

1. místo: 

* V případě zájmu o šerpy třpytivé nebo taftové vám rádi snížíme cenu těchto šerp o hodnotu výherních saténových šerp.
** Pomaturitní výlet na Vltavě pro celou třídu na tři dny s přespáním v kempech a půjčením raftů zdarma od partnera soutěže Půjčovna lodí a raftů ONTARIO.
*** Sjezd na koloběžkách je vhodný spojit s třídním výletem na vodě. Kleť se nachází nedaleko Českého Krumlova, kde můžete s loděma "zakotvit", sjet si na koloběžkách zpět do Českého Krumlova a poté pokračovat v plavbě na Vltavě. :)


2. místo


3. místo:


Pro ostatní zúčastněné, kteří získají 50 a více hlasů je připravena cena útěchy – fotokoutek na ples včetně dopravy v hodnotě 1000 Kč zdarma, slevu 10 % na saténové nebo třpytivé šerpy, slevu 10 % na maturitní skleničky, slevu 10 % na výzdobu maturitního plesu a ještě něco navíc!

 

Jak se zúčastnit soutěže?

 • Stačí vyplnit Přihlašovací formulář do soutěže Třída roku uvedený níže.
 • Na vaši fotografii přidáme naše logo a následně fotografii umístíme na naše FB stránky, kde ji budete moci podporovat pomocí svých „lajků“, sdílením či jinými prostředky v duchu "fair play". Fotografii rovněž přidáme na náš Instragram, kde ji bude možné podpořit také pomocí "lajků" a odkazováním na nás ve svých Stories.

Pravidla soutěže

 • Soutěž je určena pro maturitní ročníky z celé ČR.
 • Soutěž bude spuštěna dne 5. 9. 2023 a ukončena 25. 9. 2023 v 14:00.
 • Soutěží se prostřednictvím FB stránek „PROmaturák.cz“ a našeho Instagramu "promaturakcz".
 • Zasílání fotografií je možné od 29. 8. 2023 i v průběhu celé soutěže až do jejího ukončení.
 • Na fotografie bude vloženo logo agentury PROmaturak.cz. Následně budou fotografie vloženy na naše FB stránky a náš instagramový účet a to nejdříve, jak to bude možné, nejpozději však následující den od zaslání fotografie v průběhu trvání soutěže.
 • Pro fotografie se hlasuje pomocí tlačítka „like“ (hodnocení "to se mi líbí") nebo "super" (hodnocení "srdce") u soutěžních fotografií na našich FB stránkách a v případě Instragramu pomocí tlačítka "like". 1 to se mi líbí a 1 srdce na Facebooku i 1 like na Instragramu mají hodnotu 1 hlasu.
 • Hlavní ceny získají fotografie s nejvyšším počtem hlasů - tedy ty, které budou mít nejvyšší součet "lajků" (palec) a hodnocení "super" (srdce) na Facebooku a "lajků" na Instragramu.
 • Fotografie, které budou mít celkem 50 a více hlasů získají 10 % slevu na maturitní skleničky, 10 % slevu na saténové šerpy, 10 % slevu na výzdobu maturitního plesu od naší agentury a fotokoutek na ples i s dopravou v hodnotě 1000 Kč zdarma (v případě neobsazenosti termínu).
 • Výherce budeme kontaktovat na e-mail, kterým nám bude zaslána soutěžní fotografie.
 • Pokud bude fotografie, která nebude splňovat zásady portálů Facebook nebo Instragram, smazána samotným portálem, soutěžící nemají právo na náhradu škody.
 • Soutěž se koná v duchu "fair play" - šíření fotografií je dovoleno sdílením na Facebooku i odkazováním ve Stories na Instragramu. Pořadatel si vyhrazuje právo ze soutěže vyřadit fotografii, která má více než 25 % hlasů od FB/IG účtů za zahraničních zemí.
 • Zasláním fotografie účastník soutěže potvrzuje, že všechny osoby na fotografii souhlasí se zveřejněním fotografie na Facebook stránkách a Instragramovém účtu pořadatele soutěže a v případě vítězství v soutěži také na webových stránkách pořadatele www.promaturak.cz .
 • Pořadatelem soutěže je firma DDs group s.r.o. a portál PROmaturak.cz a vyhrazuje si právo na změnu pravidel soutěže.

Všem soutěžícím přeje celý náš tým co nejvíce zábavy při sbírání hlasů. V případě nejasností se můžete obracet na náš e-mail sluzby@promaturak.cz .

Můžete se inspirovat vítězi předešlých ročníků soutěže Třída roku:

   
   

Výherce 9. ročníku soutěže Třída roku (Třída roku 2022):

Výherce jubilejního 10. ročníku soutěže Třída roku (Třída roku 2023):

Přihlašovací formulář do soutěže Třída roku

Momentálně není možné se do soutěže přihlásit. Pro více informací ohledně začátku dalšího ročníku soutěže Třída roku sledujte tuto stránku.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info