Doprava a platba

Způsoby dopravy

Jelikož výroba maturitních předmětů nějaký čas trvá, standardní doba dodání objednávek je závislá na množství objednávek. Doba dodání tak trvá zpravidla od 1 do 6 týdnů V případě, že budete upomínkové předměty potřebovat v kratším čase, kontaktujte nás a vše se pokusíme zařídit k vaší spokojenosti.


Doprava maturitních šerp, stužek třiček, placek, kravat, dekorací, doplňků a vystřelovacích konfet

Přepravu všech upomínkových předmětů (kromě křehkých předmětů - skleniček, vázy a saténového kufru) a ostatního zboží zajišťují pro náš e-shop dva přepravci - GLS a Česká pošta. Cena přepravy prostřednictvím GLS je 105 Kč a cena dopravy zásilky Českou poštou je 149 Kč.


Doprava maturitních skleniček, dárkové vázy a saténového kufru

V případě přepravy maturitních skleniček a křehkých dárků pro učitele je přeprava a balení díky křehkosti zboží náročnější. Při přepravě může docházet k různým nárazům a padům krabic, proto se snažíme předejít rozbití skleniček jejích řádným zabalením a označením nálepkou "křehké". Cena přepravy tohoto zboží je 155 Kč v případě GLS a 199 Kč u České pošty.

Při balení používáme jednak kartonové krabice s vlastními přepážkami pro jednotlivé skleničky, které jsou vyráběny speciálně pro každé námi nabízené sklo zvlášť, aby došlo k zamezení pohybů skleniček a jejich případnéme rozbití. Následně tyto krabice vkládáme do přepravních kartonových krabic. Tyto krabice jsou vyrobeny z kvalitní vlnité lepenky a jejich obal je pevný a odolný.


Reklamace rozbitého zboží z důvodu přepravy

V případě, že vám dorazí zboží poškozené, neprodleně kontaktujte přepravce, který s vámi sepíše protokol o škodě a za rozbité zboží vám vrátí peníze. Následně můžete kontaktovat nás s doobjednáním náhradního zboží. Ceny následovného přepravného řešíme individuálně podle počtu rozbitého zboží a poskytujeme na toto zboží slevy.

 
Způsoby platby

Nabízíme vám možnost nám zaplatit zboží převodem na účet a nebo při přebírání zboží tzv. dobírkou.


Platba převodem

V případě, že zvolíte platbu převodem, zašleme Vám na e-mail pokyny k platbě. Jakmile se peníze připíší na náš účet, zboží bude odesláno hned jak to bude možné (až bude vyrobeno a pokud už bude vyrobeno, bude odesláno ještě tentýž den).


Platba dobírkou

Pokud zvolíte platbu dobírkou, zaplatíte zboží až při jeho přebírání přímo dopravci. Cena dobírky je 40 Kč.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info