Tipy a rady

zacatek-planovani-maturaku

Začátek plánování maturáku

Na této stránce naleznete užitečné tipy a rady pro váš maturitní ples. Snažili jsme se napsat co nejvíce informací, které vám, doufáme, budou nápomocny při organizování vlastního plesu. Povedený maturitní ples je bezesporu jednou z nejkrásnějších vzpomínek na studentská léta, avšak samotná organizace plesu je velmi náročná činnost - jak časově, tak psychicky. Proto jsme také napsali tento článek, abychom vám usnadnili co nejvíce plánování a organizaci plesu. V následujícím textu naleznete vše potřebné, na co byste neměli při plánování zapomenout, co je nutné zařídit a čemu byste se naopak měli při plánování vyhnout.

více
nejdulezitejsi-body-v-planovani-maturaku

Nejdůležitější body v plánování maturáku

Při organizaci maturitního plesu budete řešit velké množství věcí - některé méně a jiné více důležité. Ty nejdůležitější jsme shrnuli do následujících čtyř bodů.

více
na-co-myslet-pred-plesem

Na co myslet před plesem

V průběhu několika měsíců před začátkem plesu musíte zařídit velké množství věcí. Kromě věcí zmíněných v předešlých článcích sem patří..

více
na-co-myslet-v-den-konani-plesu

Na co myslet v den konání plesu

Už je to tady, den "D" - den konání vašeho plesu. Na co nezapomenout a čemu se naopak vyhnout naleznete v tomto článku.

více
barvy-stuh-maturitni-stuzky

Barvy stuh - maturitní stužky

Výběr barev u stužek je důležitý, abyste byli s konečnou podobou stužek spokojeni. Zde naleznete fotografie všech barev stuh, které máme v nabídce.

více

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info