Kapely

Hudba k maturitnímu plesu neodmyslitelně patří. Nejčastější volbou maturantů je právě kapela, která provází hosty plesu po celý večer a stará se o zábavu v jeho průběhu. Kapela na maturák by měla mít minimálně 4 členy a nejlépe by s sebou měla přivést i vlastní ozvučení (reproduktory). V repertoáru kapely by se měly objevovat písničky pro všechny věkové kategorie, aby muzika bavila jak mladé, tak i starší hosty.

YAMABAND

Repertoár "To nejlepší z pop-music" pro váš maturitní ples přináší na taneční parket českobudějovický YAMABAND.

více

MD company

Kapela je složená z profesionálních muzikantů zaměřených na hudbu všech stylů (převážně však pop, rock, dance, jazz), naším cílem je ale hrát moderně a energicky, abysme nebavili jenom tvoje rodiče a prarodiče, ale především tebe!

více

MELODIKUM

Hudební skupina z jižních Čech, která svým vystoupením ráda zpestří Váš maturitní ples. Jejich repertoár obsahuje řadu známých melodií, ať už se jedná o novinky či zlaté hity, domácí i světové skladby mnoha žánrů. To vše v kvalitním živém podání šestičlenné kapely s mnohaletými zkušenostmi.

více

Kapela Lady & Gentlemen

Hudební vystoupení kapely Lady & Gentlemen díky bezprostřednímu kontaktu s publikem, profesionálním technickým zázemím, působivým osvětlením a velkoplošnou projekcí dotváří celkový dojem a spojuje se ve výjimečný audio – vizuální zážitek.

více

Good Times big band

Good Times big band je mladá kapela z jižních Čech, která díky svým skvělým hudebníkům a charismatickým zpěvákům vytvoří na každé akci jedinečnou atmosféru.

více

Metroklub Big Band

Pokud vám záleží na kvalitě hudby, dáváte přednost 100% živé produkci a chcete ples na úrovni, je pro vás Metroklub Big Band tím pravým partnerem.

více

TopBand

Devítičlenná hudební skupina TopBand zaměřuje svůj repertoár na plesy, taneční zábavy a jiné společenské akce. Jejich prioritou je přinášet příjemnou atmosféru, dobrou náladu, skvělou zábavu a nevídaný hudební zážitek.

více

Elizabeth

Se skupinou Elizabeth zažijte opravdový mejdan. Vystoupení plné energie vám nabídne cover verze velkých hitů české a zahraniční scény jako např. Queen, U2, Robbieho Williamse, Beatles.

více

Kapela REFLEX

Jedinečná živá taneční kapela REFLEX, která Vám roztančí parket podle Vašeho přání! Dlouholetá zkušenost všech členů nás spojuje a vytváříme tím vynikající atmosféru.

více

A.S. Band

Profesionální kapela, která má bohaté zkušenosti s hraním nejen na plesích po celé ČR i mimo. Aby váš ples měl opravdu "grády", A.S. Band je pro vás jasná volba.

více

TRAXAS

Šestičlenná sestava hudebníků (zpěvačka, klávesy, kytara, bicí, trubka, saxofon). Repertoár kapely obsahuje na 200 skladeb od českých i zahraničních interpretů (pop, rock, lidovka, taneční standardy).

více

Jazzika

Jazzika - to je 100% živý jazz & swing stylová hudba na maturitní ples.

více

Kapela Aura

Hledáte na svůj ples energickou mladou kapelu, která se nebude bát vlítnout mezi lidi, či do nich přímo skočit? Pak je tu kapela Aura!

více

GURMANIA BAND

GURMANIA BAND - to je parta hudebních Gurmánů, kteří si vybrali za úkol bavit svou produkcí všechny, kteří si chtějí opravdu zatančit a dobře pobavit. Jejich energie čerpá z popové hudby, kterou přenáší do standardních a latinsko-amerických tanců.

více

Simply Cover Band

8-mi členná sehraná parta z Plzně složená z profesionálních muzikantů v čele se zpěvačkou Martinou Placrovou, známou z učinkování v muzikálech Les Miserables nebo Miss Saigon, nyní členkou souboru DJKT Plzeň.

více

Hudební skupina MEDIUM

Hudební skupina MEDIUM má mnohaleté zkušenosti s vystupováním na maturitních plesech. Obvyklé složení kapely pro plesové akce je čtyřčlenné a repertoár je široký.

více

Kapela GLOBUS

Kapela GLOBUS nabízí kvalitní a bohatý repertoár (více jak 250 skladeb), který se průběžně obnovuje a tvoří lákavou nabídku největších hitů české a zahraniční produkce v nejrůznějších stylech a žánrech.

více

Kapela MIDI

Kapela MIDI - to je profesionální přístup a vystoupení, které pobaví širokou vrstvu posluchačů. Repertoár (pop-rock) je složený především z cover verzí českých a zahraničních hitů.

více

Kapela NATRUC

Šestičlenná hudební skupina ze Severních Čech, působící po celé ČR. Zakládájí si na živé produkci a převážně českém repertoáru.

více

Kapela Sníh v džungli

Mladá kapela sedmi hudebníků z Pardubic, která žije hudbou a dokáže rozproudit leckterou společnost. Můžete se těšit na bicí, elektrickou a akustickou kytaru, housle, basu, flétnu, klavír, foukací harmoniku, saxofon a čtyři zpěváky s dlouholetou praxí, kteří vám zajistí příjemný poslech.

více

Anakonda Benda

Anakonda Benda to je hodně veselá kapela!!! Na plese vám zahraje známý rockový pecky.

více

FANTASY music

Skupina profesionálů s mnohaletými zkušenostmi z domova i zahraničí. Mají široký repertoár, čítající cca 800 skladeb všech žánrů - uspokojí opravdu každého.

více

JENNY CZ

Kapela JENNY CZ zajistí kompletní celovečerní program, jehož součástí je show, ve které vám představí hvězdy naší i světové scény.

více

Groove Harmony

Multižánrové seskupení hrající hudbu k tanci a pobavení.

více

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info