Fotokoutek

Fotokoutek na maturák zdarma? Jedině od PROmaturáku - odnes si z plesu boží fotku i ty!

Moc rádi se vám postaráme o oblíbený fotokoutek na maturitní ples a to zdarma. Na váš ples přivezeme nadstandardně vybavený mobilní ateliér včetně obsluhy, ve kterém se budete moci nechat vyfotit od našeho fotografa vy i návštěvníci plesu. Fotografie vám vytiskneme na místě okamžitě a to za pár kaček.
 

Rekvizity ve fotokoutku

K focení v našem fotokoutku budete moci využít velké množství populárních rekvizit, mezi které patří velké množství bublin se zábavnými texty, různé rekvizity na špejlích, masky, čepice a mnoho dalšího.
 

Pozadí ve fotokoutku

Na výběr máte hned několik barevných pozadí fotostánku (černé, bílé, zelené a šedé). Pozadí fotokoutku vám můžeme na přání "vymazlit" - např. balónky, balónkovou či jinou dekorací.

Nemáte zájem o čistě bílé, šedé, černé či zelené pozadí? Máme pro vás možnosti přípravy pozadí na míru v podobě klíčovaného pozadí, kdy vytvoříme pozadí na míru (např. do tématu plesu) a na plese ve zlomku vteřiny změníme pozadí fotografií - vytiskneme vám tak rovnou fotku s parádním pozadím. Další možností je výroba pozadí (plátna) přímo dle vašeho přání.
 

Fotokoutek a výzdoba plesu

Přejete si profesionálně vyzdobit váš maturitní ples? Pro nás je to hračka. O výzdobu plesu se vám může postarat stejný tým jako o fotokoutek a vy si tak můžete odškrtnout dvě věci na jednou! :) Rádi vám vytvoříme návrh výzdoby šitý na míru vašemu plesu a také vašemu rozpočtu.

Máme k dispozici více týmů s plně vybavenými mobilními ateliéry, i přesto se nám termíny plní velmi rychle. Proto neváhejte dlouho, ať nepřijdete o svůj fotokoutek zdarma!

  

  

   

Objednejte si službu Fotokoutek

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info