head man

Výzdoba plesů

Krásná výzdoba za nízké ceny. Nechte si balónkovou výzdobu udělat od profíků. K výzdobě dostanete navíc fotokoutek na ples ZDARMA.

Maturitní ples je jednou za život a každý na něj chce vzpomínat v tom nejlepším. S námi na váš ples nezapomenete už jenom díky krásné výzdobě. Jsme největší agenturou v ČR zabývající se výzdobou maturitních plesů.

Balónková výzdoba

Zaměřujeme se především na balónkovou výzdobu plesů, ale postaráme se vám rádi také o výzdobu stolů. Výzdobu se vždy snažíme ladit do tématu plesu.

Ptáte se, co všechno umíme? Téměř cokoli! :) Tvoříme balónkové brány, girlandy, květiny, zvířátka z balónků, balónové sloupy, postavy z balónků a mnoho dalšího. Vytváříme také balónkové bomby či oblíbené obří héliové balónky (průměr 80 cm) vznášející se nad sálem - jsou vhodné po půlnočním překvapení - lidé si s obřími balónky pinkají, ty se pomalu snášejí dolů, což má krásný efekt, zvláště když se nad sálem vznáší obřích héliových balónků více.
   

Cena výzdoby

Cena výzdoby záleží na vás - sami si řekněte, kolik chcete do výzdoby plesu investovat, my vám podle toho sestavíme návrh výzdoby. Studenti investují do výzdoby většinou v rozmezí 6 - 16 tisíc. Nejčastěji se částka, kterou studenti chtějí utratit za výzdobu plesu, pohybuje kolem 9 tisíc.

Napište nám vaší představu o výzdobě plesu nebo jen částku, kterou byste byli ochotni uvolnit na výzdobu, my vám zašleme nezávaznou nabídku výzdoby.

      

Objednejte si službu Výzdoba plesů

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info