Výzdoba plesu

Krásná výzdoba za super cenu. Nechte si balónkovou výzdobu udělat od profíků.

Maturitní ples je jednou za život a každý na něj chce vzpomínat v tom nejlepším. S námi na váš ples nezapomenete už jenom díky krásné výzdobě. Jsme největší agenturou v ČR zabývající se výzdobou maturitních plesů.

Balónková výzdoba

Zaměřujeme se především na balónkovou výzdobu plesů, ale umíme i jiné druhy výzdoby. Rádi se vám postaráme také o výzdobu stolů. Výzdobu se vždy snažíme ladit do tématu plesu. A ptáte se, co všechno umíme? Téměř cokoli! :) Tvoříme balónkové brány, balónkové girlandy, balonkové květiny, zvířátka z balónků, balónové sloupy, postavy z balónků, heliové balónky a mnoho mnoho dalšího.

    

Cena výzdoby

Cena výzdoby záleží na vás - sami si řekněte, kolik chcete do výzdoby plesu investovat, my vám podle toho sestavíme návrh výzdoby. Studenti investují do výzdoby většinou v rozmezí 12 - 35 tisíc. Nejčastěji se částka, kterou studenti chtějí utratit za výzdobu plesu, pohybuje kolem 18 tisíc. Výzdoba se podílí na tvorbě atmosféry plesu a provází hosty celým večerem, proto se vyplatí do ní investovat.

Níže nám napište představu o výzdobě vašeho plesu nebo jen částku, kterou byste byli ochotni na výzdobu uvolnit, my vám zašleme nezávaznou nabídku výzdoby.

    

    

Objednejte si službu Výzdoba plesu

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info