Organizace na míru

To, že je organizace plesu náročná věc, vám potvrdí 10 z 10 bývalých maturantů (vědecky dokázáno!) :)

Proto máme řešení pro ty, kteří chtějí ušetřit čas, peníze a vlastní nervy a chtějí svěřit realizaci plesu do rukou profesionálů.

Tým PROmaturák

Zabýváme se kompletní realizací maturitních plesů již řadu let. Za dobu naší působnosti jsme organizovali stovky maturáků a každý z plesů byl něčím originální - díky našemu týmu kreativních "šílenců", kteří svoji práci milují. :)

Svěřte organizaci plesu do našich kouzelných rukou a hned třikrát na tom vyděláte: ušetříme vám čas, vaše nervy a také peníze. Nevěříte? Organizace plesu je finančně, psychicky a časově náročná věc. My, jako největší agentura v ČR zabývající se kompletním servisem pro maturitní plesy, máme daleko nižší náklady než třídy, které si plesy zajišťují sami. Našim třídám poskytujeme slevy na všechno naše zboží (maturitní skleničky, šerpy, stužky, trička, kravaty, placky aj.) a služby (fotokoutek, balónková výzdoba, grafické návrhy lístků, pozvánek a plakátů, maturitní tablo, choreografie atd.), máme smluvené nižší ceny u zkušených vystupujících, moderátorů, kapel a mnoho dalšího.

Co z toho plyne? Maturanti, kterým realizuje ples naše agentura, zaplatí mnohdy méně, než kdyby si ples organizovali sami. Třída ušetří kromě financí také čas a nervy a k tomu všemu se o organizaci postará tým zkušených profesionálů, kteří mají organizaci plesů v malíku.

Proč vybrat nás v pár bodech:

  • jsme největší agentura zabývající se produkcí maturitních plesů a vším s nimi spojeným
  • pro naše třídy vyrábíme upomínkové předměty a poskytujeme služby na plesy vždy s velkými slevami (ušetříte i desítky tisíc korun)
  • postaráme se o vše potřebné i nepotřebné, vy budete mít více času na jiné činnosti (např. nácvik dokonalého slavnostního nástupu či bláznivého půlnočního překvapení s naší choreografkou) 
  • vyřídíme všechny administrativní povinnosti, ze kterých jde maturantům mnohdy hlava kolem
  • postaráme se o koordinaci plesu, vy se budete jen bavit
  • získáte fotokoutek na ples zdarma a profesionální výzdobu (nejen balónkovou) za zajímavou cenu
  • darujeme vám mnoho dárků do tomboly od našich partnerů
  • ušetříte čas, nervy a peníze

Ještě váháte? Vyplňte nezávazně formulář níže, někdo z našeho týmu vás navštíví ve škole a představí vám naše služby osobně. :)

Těšíme se na vaši zprávu,
Tým PROmaturák

Objednejte si službu Organizace na míru

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

** Pokud nám chcete poslat větší množství fotografií, doporučujeme využít např. službu LeteckáPošta.cz a zaslat nám pouze odkaz na nahrané soubory v poznámce.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info