Vystoupení na ples

Program maturitního plesu je vhodné zpestřit zábavným či jiným vystoupením, které na krátkou dobu zabaví návštěvníky plesu. Může se jednat o vystoupení jednotlivce nebo celé skupiny, důležité je, aby představení zabavilo, ohromilo nebo zaujalo většinu hostů napříč věkovými kategoriemi. Těchto představení v průběhu večera může být několik, avšak více než tři vystoupení nedoporučujeme.

Lucie Šimková - Pole dance Show

Strhující pole dance show dokáže pořádně rozproudit zábavu i na vašem maturitním plese. Vystoupení na tyči předvede mistryně v ČR v Pole dance Lucie Šimková.

více

Barmanská show - Tomáš Vančura

Tomáš přijede na váš ples jednu z nejlepších barmanských v ČR. Užijte si nezapomenutelný zážitek v podobě barmanské show a koktejlů.

více

Bflies - BikeTrial a Parkour SHOW

Zcela nová BikeTrial a Parkour SHOW, v které se představí přeborník ČR Josef Bigi Bigas za řidítky speciálního biketrialového kola a předvede dechberoucí skoky na překážkách ve výšce více než 2m. Součástí BikeTrial show je i sport Parkour v podání Jakuba Hlinky.

více

SaxoKid

Jedinečná show světového rozsahu provedená jedním z nejznámějších českých saxofonistů Vojtěchem Sedlákem.

více

Skipping Boys

Umělecko sportovní vystoupení se švihadly. Skipping Boys předvedou neskutečnou show plnou akrobacie, kreativity a kombinací, která nemá v ČR obdoby.

více

Michaela Heligarová - vzdušná akrobacie

Vystoupení vzdušné akrobacie na závěsném kruhu je adrenalinové vystoupení, které pobaví vás i vaše hosty. Doba vystoupení je 2-4 minuty dle přání klienta. V nabídce sólo i double vystoupení.

více

Michaela Heligarová - Aerial loops

Tanečně akrobatické vystoupení na aerial loops (závěsných smyčkách) trvající 3-4 minuty a lze tématicky zaměřit dle přání.

více

Fuegnis - světelná show

Skupina Fuegnis předvede na vašem plese skvělou světelnou show.

více

Žonglérská show Filipa Štancla

Zažijte profesionální žonglérskou show na vlastní kůži. Díky žonglérovi Filipovi získáte netradiční vystoupení, nezapomenutelnou atmosféru a maximální zážitek.

více

Luboš Matula - Mikromagie

Luboš Matula nabízí zábavu a nezapomenutelný zážitek v podobě svého "mikromagického" vystoupení, kterým zabaví opravdu každého účastníka maturitního plesu.

více

Freestyle fotbalová show - Fotbal bez limitu

Freestyle fotbalová show vnese tu pravou energii do vašeho plesu. Můžete si vybrat vystoupení jednotlivce, dvojice nebo i trojice.

více

Bublinová show Matěje Kodeše

Úchvatná bublinová show, se kterou Matěj vystupuje v různých obměnách a inovacích již od roku 2008 po celém světě. Zajímavé vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů: bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka a mnoho dalšího.

více

MAGIC Soukup - profesionální kouzelnická show

Přední český iluzionista MAGIC Soukup, který je držitelem několika cen z mezinárodních soutěží, vám předvede nezapomenutelnou show, při které se budou bavit všichni hosté vašeho plesu. Kouzelník MAGIC Soukup pro vaši třídu může připravit 5 - 15 min. kouzelnickou show, ve které diváci uvidí to nejlepší ze světa kouzel a iluzí.

více

Flair show - Michal Novák

Flair show neboli barmanský free style vám na vaši akci nabízí profesionální barman Michal Novák.

více

Fireshow JBC

Profesionální umělecká žonglérská skupina pro zpestření Vaší akce a to FIRESHOW, LIGHT show a UV show.

více

Arte Levite - vzdušná akrobacie

Vizuálně poutavá, dechberoucí, nebezpečná, plná adrenalinu a přesto elegantní. Taková je show vzdušné akrobacie v podání Arte Levite.

více

Biketrial show - Tomáš Žoržo Eibl

Biketrial show v podání mistra Tomáše Žoržo Eibla. Žoržo je jeden z předních českých trialových jezdců a svým uměním zaujme kdekoho, celé show přidává na obrátkách jeho skvělé moderovací schopnosti.

více

Freestyle fotbal - Petr Karásek

Triky s fotbalovým míčem nepatří jenom na zelené trávníky, ale v kombinaci dech beroucích triků, kombinací, choreografie do hudby i třeba v obleku zvoleném na dané téma plesu se hodí i na maturitní ples.

více

The F.A.C.T

Taneční skupina The F.A.C.T. vznikla v září roku 2008 a věnuje se především stylům Street Dancu: Hip - hop, House, Poppin, Lockin, Wackin a další.

více

Freestyle footbag - Jindra Smola

Freestyle footbag je skutečně fenomenální sportovní disciplína, která je skvělou alternativou zábavy na maturitní ples. Hakysák triky v podání profesionálního hráče a mistra světa ve freestyle footbagu Jindry Smoly jsou nezapomenutelnou show, při které diváci nevychází z úžasu.

více

Aiwa! tribe

Skupina Aiwa! tribe se věnuje orientálnímu tanci, především improvizačnímu stylu American Tribal Style, ale v jejich repertoáru je i orientální flamenco, fusion (fúze orientálního tance a moderních tanečních stylů) a tance s rekvizitami (poi, oheň, křídla, šavle, hedvábné vějíře,...).

více

Imitátor Zdeněk Barnett

Vystoupení plné osobností jako Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš a další politici, herci a zpěváci.

více

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info