Katalog produktů a vzorník šerp a stužek

Abychom vám zjednodušili výběr našich produktů na váš maturitní ples, rádi vám zdarma zašleme tištěný katalog našich produktů. Pro jednodušší výběr šerp a stužek vám můžeme zaslat také vzorníky barev jednotlivých materiálů, které používáme na výrobu šerp a stužek, a to rovněž zdarma.

Reprodukce barev na každém monitoru může být lehce odlišná, z toho důvodu barvy produktů nemusí odpovídat zcela barevným odstínům skutečných materiálů. I když je tato odchylka vždy minimální, objednání vzorníků doporučujeme, pokud chcete mít 100% jistotu, že se vám vybraný materiál bude líbit.

Jak je to s cenou zaslání?

Za vzorníky šerp a stužek ani za balné a poštovné k vám nemusíte nic platit, vše pro vás rádi uděláme zdarma.

Je potřeba vzorníky a katalog vracet?

Vzorníky ano, katalog ne. Výroba vzorníků je jak časově, tak i finančně nákladná věc, proto je potřeba po 14i dnech od jejich odeslání od nás vrátit zpět na naši adresu. Po 14i dnech budeme tedy požadovat zaslání vzorníků zpět, aby se vzorníky dostaly také k dalším maturantům. :) Katalog produktů si můžete ponechat, není třeba jej zasílat zpět.

Jak a jaké vzorníky objednat?

Objednání zaslání vzorníků či katalogu je jednoduché, stačí vyplnit formulář níže. Ve formuláři můžete zaškrtnout o co všechno máte zájem - můžete si vybrat jeden či více prezentačních materiálů. Na výběr máte tištěný katalog, vzorník stužek a 3 typy vzorníků šerp - saténový, taftový a třpytivý.

Objednejte si službu Katalog produktů a vzorník šerp a stužek

Vaše údaje
Definujte vaši poptávku

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info