Reference

Naše angentura PROmaturák se na poli maturitních plesů pohybuje již řadu let. Každý rok zastřešujeme svými produkty několik stovek plesů. Naším hlavním cílem je dělat z maturitních plesů nezapomentulné okamžiky a snažíme se k tomu přispívat ať již upomínkovými předměty (maturitní šerpy, skleničky, stužky atd.), jednotlivými službami (fotokoutek, výzdoba plesů atd.) nebo celkovou realizací maturitních plesů. Následují některé z mnoha ohlasů na naše produkty:


S Vašimi produkty jsme byli velice spokojeni a hlavně s Vaším přístupem. Vlídnost a dobrá domluva je Vaši předností. Jakožto hlavní organizátorka plesu jsem určitě ocenila Vaši širokou nabídku, bylo pro mne velkou výhodou objednávat pouze z jedné webové stránky a hlavně za přijatelné ceny. Děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky. 

Pavlína Trojánková, Bystřany


Krásnější výzdobu jsme si snad přát ani nemohli a k tomu ještě parádní fotokoutek zdarma, ještě jednou velké díky, i díky Vám byl ples perfektní.

Tereza Vopatová, Česká Lípa


Vaši firmu jsme si vybrali kvůli široké nabídce služeb a rozmanitosti barev šerp. Dostali jsme doporučení i od jiných maturantů. Vaše služby bychom určitě doporučili dalším. S objednanými upomínkovými předměty jsme velice spokojeni.

Monika Hanáková, Olomouc


S objednanými skleničkami jsme byli velice spokojeni, jak s provedením, tak s délkou výroby a doručení. Děkujeme za spolupráci. 

Kristýna Buryánová, Chotětov


Trička, stužky, šerpy - se vším jsme byli velmi spokojeni. Při prohlížení Vašich webových stránek nás zaujala především cena a široká nabídka produktů.

Honza Xenitidis, Opava


Objednali jsme si od Vaší agentury skleničky a šerpy a na Vaše služby si nemůžeme vůbec stěžovat. :) Byli jste flexibilní, komunikativní, hraví a vyšli jste nám vstříc se všemi našimi požadavky. Vybrali jsme si Vás, protože nám na Vás posílalo kontakt několik našich známých, kteří maturovali rok před námi. Ještě jednou děkujeme!

Martina Viktorová, Plzeň


Se šerpami jsme byli velice spokojeni, stejně tak s Vaším přístupem. Zaujal nás velký výběr barev šerp a nízké ceny. 

Kristýna Michalcová, Jáchymov


Se zaslanými šerpami jsme byli 100% spokojení a to jak s kvalitou, tak i s rychlostí jejich dodání. Dívali jsem se na konkurenci, ale ta nám nedokázala udělat tak výhodnou nabídku jako vy a hlavně nedokázali vytvořit naší jedinečnou šerpu podle našich představ. Mockrát děkujeme. 

Zdeňka Blažková, Vlašim


 

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info