Focení plesu

Vzpomínky na maturitní ples jsou těmi nejkrásnějšími vzpomínkami z celého studentského života. Nejjednodušším způsobem jak si tyto krásné vzpomínky oživit, je zhlédnout fotografie, které zachycují tyto okamžiky. Z toho důvodu je velmi důležitá správná volba fotografa plesu. Nabízíme vám profesionální přístup a úžasný výsledek – fotky, nad kterými se budete dlouho rozplývat. Vytvoříme vám fotky, které mají atmosféru a technickou kvalitu i v těch nejtěžších podmínkách.

   

Focení maturitního plesu ve zkratce:

  • Fotograf bude přítomen již před začátkem plesu, aby zachytil vyvrcholení příprav plesu
  • Focení samotného průběhu maturitního plesu až do půlnočního překvapení a začátku diskotéky (fotograf je k dispozici většinou cca 5 hodin)
  • Focení šerpování a skupinových fotografií
  • Všechny fotografie dostanete graficky upravené

Cena focení plesu: od 8000 Kč
Působnost: Celá ČR

   

Fotograf plesu nebo raději 2 fotografové?

V případě zájmu vám ples nafotí rovnou dva fotografové. Pokud chcete mít ještě více fotek z vašeho plesu nebo plánujete velký ples pro 2 a více tříd, je vhodné mít na plese 2 profesionální fotografy, kterým neunikne ani jeden důležitý moment z celého večera.

Cena focení plesů dvěma fotografy: od 11000 Kč
Působnost: Celá ČR

   

Fotokoutek

S fotografem máte nárok na fotokoutek zdarma. Spolu s vaším fotografem na ples přijede mobilní fotoateliér včetně jeho plné obsluhy (fotograf, který bude fotit pouze ve fotokoutku a grafik, který se postará o tisk fotografií přímo na plese). Samozřejmostí je velké množství rekvizit, které budete moci využít k focení ve fotokoutku. Fotky si můžete rovnou nechat na ve fotokoutku vytisknout a to během pár vteřin.

Objednejte si službu Focení plesu

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info