Speciální efekty

Pokud přemýšlíte, jakým způsobem můžete váš ples vylepšit a pozvednout jej na vyšší úroveň, speciální efekty jsou rozhodně správnou volbou. V nabídce máme hned několik možných řešení ať už pro slavnostní šerpování nebo půlnoční překvapení (v případě zájmu i jinou příležitost např. slavnostní nástup maturantů, vystoupení aj.). Všechny speciální efekty dodáváme včetně naší obsluhy v průběhu večera. Speciální efekty můžete poptat buď jednotlivě nebo jejich libovolnou kombinaci.

Vertikální mlha

Speciální efekt vhodný především na slavnostní šerpování. Náš „mlhostroj“ dokáže vypustit mlhu až do výšky 5ti metrů. Navíc má vestavěné barevné LED světla, která mohou mlhu vycházející z přístroje zbarvit, takže vám můžeme mlhu sladit s barvami plesu.

více

Mega "prskavky"

Úžasný efekt vhodný jak na slavnostní šerpování tak jako doprovod k různým vystoupením nebo půlnočnímu překvapení. Stroj vytváří magický efekt jisker, které však nejsou nebezpečné a jsou vhodné do interiérů - takže i do všech kulturních zařízení (nejedná se o pyrotechniku ani oheň).

více

"Sněhová" show

Sněhová show je vhodná především jako součást půlnočního překvapení nebo diskotéky po půlnoci. Náš výkonný „sněhostroj“ se postará o pořádnou párty i na vašem plese, jelikož použití je možné i v interiéru – náplň nezničí ani oblečení a ani podlahu na sále.

více

Konfetové dělo

Konfetová show přiměje lidi začít tančit! Ve vámi určený moment (většinou jako finále půlnočního překvapení) vystřelíme do sálu tisíce pomalu padajících konfet, což vytvoří úžasný efekt.

více

Balónková show s obřími héliovými balónky

Balónkovou show s obřími balónky naplněnými héliem vznášejícími se nad sálem, se kterými si návštěvníci plesu mohou např. během diskotéky po půlnočním překvapení pinkat, jsou skvělým efektem a zároveň zábavou pro návštěvníky plesu. Skvěle vypadající je kombinace konfetové a balónkové show.

více

Těžká mlha

Speciální efekt, který je možné využít např. jako součást slavnostních nástupů maturantů, šerpování nebo také půlnočních překvapení. Těžká mlha se „plíží“ po zemi a tvoří tak nezaměnitelnou atmosféru.

více

Objednejte si službu Speciální efekty

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info