Ozvučení plesu

Technická realizace je jedna z mnoha věcí, na které nesmíte při organizování plesu zapomenout. Bez osvětlení a videoprojekce by nebyla vidět ani noha a bez ozvučení byste si nemohli ani pořádně zatrsat. :)

Nabízíme částečné či kompletní ozvučení maturitního plesu. Ozvučíme vám moderátora, nástupy, šerpování, vystoupení v průběhu večera, diskotéku nebo kompletně celý maturitní ples včetně kapely. Součástí ozvučení je vždy bezdrátový mikrofon pro moderátora plesu. Jsme schopni ozvučit malé i obrovské plesy s účastí přes 3000 návštěvníků.

Cena ozvučení plesu

Cena za ozvučení je od 11 000,- Kč. Rádi vám připravíme nabídku ozvučení na míru vašemu plesu, stačí do poptávkového formuláře níže vyplnit, v jakém rozsahu si budete přát ples ozvučit (zda budete mít zájem o ozvučení kompletně celého plesu, ozvučení plesu bez zvučení kapely (v případě, kdy má kapela vlastní ozvučení, ale neposkytne vám jej např. na diskotéku či pro jiné potřeby) nebo pouze o ozvučení diskotéky na plese). Nabídku vám připravíme v závislosti na velikosti kulturního zařízení, aby byl zvuk optimální pro zvolené prostory. Rádi vám splníme i jiná netradiční přání.

Můžeme se vám postarat o kompletní technickou realizaci, tedy i o osvětlení plesu a videoprojekci. Požadovanou techniku si můžete navolit v poptávkovém formuláři níže.

Objednejte si službu Ozvučení plesu

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info