Petr Vojnar

I přesto, že se skupinou T-boyz a hitem Beruška na přelomu tisíciletí přiváděl do varu tisíce fanynek, rozhodl se v roce 2005 Petr pověsit keriéru zpěváka na hřebík a věnovat se herectví a moderování. Přes televize Prima – ve které spolu s Jiřím Krampolem bavil milióny divaků v pořadu Nikdo není dokonalý a také zakládal redakci VIP zpráv, TV Nova a internetovou televizi Stream, se propracoval až k vlastní produkci a pořadu Petříkova moudra, kterým ve formě stand up komedy baví úspěšně své fanoušky na internetu.

Stále se také věnuje herectví a za posledních pár let byl obsazen snad do všech komerčně úspěšných seriálů a epizodní role si zahrál například ve Vyprávěj, Ulici, Doktorech z Počátků, Ohnivé kuře atd. a několika kinofilmech – Experti, Snadné je žít či Jak se zbavit nevěsty. V divadle Jaroslava Sypala také v několika hrách úspěšné zvládá činoherní role a to většinou bonvivánů a svůdníků.
V posledních letech také předvádí svůj  moderátorský um na rádiích Kiss98 a Spin.

Každoročně také moderuje desítky společenských, kulturních či sportovních akcí pro významné značky a partnery, plesů, křtů, golfových turnajů, vernisáží, módních přehlídek, filmových premiér apod.

Reference např.: Miss Deaf World 2011,2013, Pražské služby a.s, Diesel, Tesco, Myslbek, BMW, Mercedes, Nokia, Carefour, Sparta Praha, Vodafone, Lexus, Česká spořitelna, Reserved, Peugeot, Miss Aerobic 2013, 2014, 2016, Mr.Gay Europe 2015, MOL, Miss Face, apod.

Cena moderování od 8000 Kč - pro bližší kalkulaci vyplňte poptávkový formulář níže.

Objednejte si službu Petr Vojnar

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info