Pavel Janovský

"Ahoj maturanti, na úvod bych se rád představil. Jmenuji se Pavel Janovský. Ptáte se, jak jsem se stal profesionálním moderátorem a DJ? Mikrofonu jsem se poprvé chopil při moderování tomboly na mém maturitním plese v roce 2008. To byl zřejmě ten okamžik, který mě utvrdil v tom, že za mikrofon patřím. Bavit lidi je jednoduše má práce i můj koníček."

Pavel Janovský má zkušenosti s moderováním velkého množství firemních akcí (např. pro firmy Metrostav, CS Cargo, Tesco atd.), svateb a samozřejmě maturitních plesů. Moderoval nejprestižnější událost plesové sezony 2017/18 - Maturák roku 2018. Jako profesionální moderátor ví, že se moderování neobejde bez zkušeností, smyslu pro humor a dobře zvolených slov, které nezůstanou bez odezvy. A také bez zábavy, která je spojená s každou akcí, kterou Pavel moderuje. Je hlasem a tváří české organizace MMAA, díky čemuž jej můžete vídat pravidělně i na ČT Sport.

Společeně s moderací je schopen se v rámci celé akce postarat i o hudební součást večera v podobě DJ. Kromě maturitních plesů a firemních konferencí také moderuje galavečery MMA, na kterých musí pro bojovníky společně s publikem vytvořit úplně fantastickou atmosféru stejně jako na maturitních plesech pro maturanty a právě proto je Pavel ideálním moderátorem pro maturitní plesy, kde vytvoří nezapomenutelnou atmosféru.

Působnost: celá ČR
Cena: Dohodou

  

Ukázka slavnostního šerpování s Pavlem Janovským:

Objednejte si službu Pavel Janovský

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info