Radek Mazal

Radka můžete od roku 2016 pravidelně vídat na obrazovkách TV Nova, kde působí jako moderátor a redaktor Sportovních novin a Snídaně s Novou.

Na stanicích Nova Sport komentuje přímé přenosy NHL, moderuje pořad Czech Rally a další sportovní studia jako MotoGP a Wimbledon. K tomu dabuje sportovní pořady.

Po celé České republice vystupuje jako motivační řečník v divadlech, školách a kulturních domech. Jeho živá talk show je založená na zkušenostech ze života a studia v zahraničí.

Radek odmoderoval desítky plesů po celé ČR, vystudoval tři vysoké školy a má zkušenosti s moderací kulturních akcí a plesů pro významné společnosti. Je to mladý, reprezentativní profesionál s improvizačními schopnostmi a moderátorskými zkušenostmi v češtině i angličtině.

„Sám jsem ještě pár let zpět studoval a dobře si pamatuji svůj maturiťák. Je to váš životní večer, a proto vám díky svým bohatým zkušenostem pomůžu zařídit, aby vše proběhlo stylově, hladce a profesionálně. Pro vás i vaši rodinu to bude nezapomenutelná akce, kterou si společně naplno užijete.“

TV NOVA – moderace Sportovních novin v živém televizním vysílání, Snídaně s Novou, moderace sportovních pořadů (fotbal, hokej, rally, tenis)

Radio Kiss – moderace zpravodajství v živém vysílání

Mezi dvěma světy – vlastní živá stand-up talk show o tom, jak Radek vyučoval Evropskou kulturu na muslimské škole v Indonésii a hned poté rok pracoval v Kanadě, kde žil mimo jiné ve stanu.

Další moderátorské reference: desítky maturitních plesů v celé ČR, Škoda Auto, Autoklub ČR, Army Run, BIZNETClinic, Czech Masters, SK Slavia Praha, HC Kometa Brno a mnoho dalších...

Působnost: Celá ČR

Ukázka moderování:

  

Varianty Cena
Moderování plesu 20 000 Kč

Objednejte si službu Radek Mazal

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info