Jakub Jíra

Jakub Jíra je energický moderátor. Pokud hledáte moderátora na svojí akci - ples, firemní večírek, festival nebo narozeniny, tak jste na správném místě! 

Na svůj nízký věk se už dokázal prosadit v několika profi rádiích. 2 roky jste ho jeho hlas mohli slýchávat na rádiu Seejay. Poté jako rozhlasový moderátor působil na rádiu Spin 96,2 fm. A v současné době moderuje pořady na TV Óčko, poslední se jmenoval Moje Love.

Jakub uváděl pořad NETuse na internetové TV- Stream.cz. Pořadem prošla spousta známých tvářích, jak osobností ze showbyznysu, tak i tváře známé z internetu. https://www.stream.cz/porady/netuse

Jakub Jíra se do podvědomí lidí dostal díky rozhovorům s nespočet celebritami. Ať už se jednalo o rozhovory v rádiích nebo na Streamu. Jakub dělal rozhovor např. s rapperkou Sharlotou, hercem Lukášem Pavláskem, rapperem Pauliem Garandem, kouzelníkem Richardem Nedvěděm,a fotbalistou Tomášem Ujfalušim, s komikem Rudou z Ostravy, s českými Miss Jitkou Nováčkovou, Gabrielou Fraňkovou, Jitkou Válkovou, s modelkou Andreou Verešovou, s youtubery Mishovi šílensoti MikeJePán, s kapelou Eddie Stoilow, moderátorem Kazmou Kazmitchem, rapperem Egem, politikem Tomio Okamurou, sportovním komentátorem Jaromírem Bosákem a dalšími známými tvářemi..

Učinkoval v TV reklamě, která měla složit k propagaci dětské hračky Děsivá Tarantule. Reklamu vysílala TV NOVA, FTV PRIMA a další. - https://www.youtube.com/watch?v=1s9ewdc07nU

Jakub se sporadicky také věnuje dabingu a namlouvání reklam. Podílel se dabingem na nadabování seriálů pro Českou Televizi, TV NOVU, FTV PRIMU. Namluvil jsem přes 30 televizních a rádiových spotů. Dabuje ve studiech LS production, Barrandov a.s. atd.

Působnost: celá ČR
Doprava: dle dohody

   

Varianty Cena
moderování plesu 25 000 Kč

Objednejte si službu Jakub Jíra

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info