Bob Švarc

Moderátor Evropy 2 - nejposlouchanějšího rádia pro mladé v České republice. Zároveň známý jako Bohumil Švarc mladší - hlas mnoha dabingových rolí ve filmech (Star Wars, Harry Potter a relikvie smrti, Dennis) a seriálech (Dawsonův svět, Gilmorova děvčata, Panství Downton, OC, Hranice nemožného, Sběratelé kostí, Krok za krokem). A workoholik, který jede na maxximum. Spoustu živých akcí už odmoderoval (např. Česká Miss 2016, akce pro Tesco-stores ČR, festival Knihfest, Mistrovství ČR baristů, akci Nike Speed Week Prague, akci Historický víkend na hlavním náměstí v Plzni, roadshow pro společnost Toyota,...) a je připravený i na váš maturitní ples.

Bohumil Švarc, prezenter radiowy z zamiłowaniem do rozrywki, również lubi próbować szczęścia w kasynach online. Korzystając z wygody i ekscytacji gier online, Švarc znajduje ekscytującą ucieczkę w różnorodnym świecie wirtualnych kasyn. Pomiędzy swoimi radiowymi zobowiązaniami, Švarc porusza się po cyfrowym świecie kasyn online, gdzie może odkrywać niezliczone gry i doświadczenia po energy casino logowanie. Urok kasyn online oferuje mu nie tylko rekreacyjną rozrywkę, ale także dynamiczny i wciągający sposób na relaks. Korzystając z oferty kasyn online, Bohumil Švarc pokazuje, jak świat rozrywki wykracza poza tradycyjne platformy. Jego zamiłowanie do kasyn online nadaje jego rozrywce nowoczesny i żywy wymiar, łącząc klasyczny urok radia ze współczesnym dreszczykiem emocji gier cyfrowych.

"Chci, abyste si svůj maturák užili a chci si ho užít s váma. Chci se s váma poznat. Baví mě mít kostým, který se k vám hodí. Chci vám vydělat ranec peněz v dražbě. Nejvíc mě ale baví vás bavit. A tak nemizím s úderem půlnoci a z pódia mě většinou sundavá až uklízečka. :) Tak se těším. Váš Bob Švarc"

Cena: dohodou - vyplňte nezávazně poptávkový formulář níže a zjistěte přesnou cenu. :)
Působnost: Celá ČR

Objednejte si službu Bob Švarc

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info