Technická realizace

Bez osvětlení, ozvučení nebo videoprojkce by se žádný ples nemohl obejít, svěřte technickou realizaci do rukou odborníků.

Technická realizace je jedna z mnoha věcí, na které nesmíte při organizování plesu zapomenout. Bez osvětelní a videoprojekce by nebyla vidět ani noha a bez ozvučení byste si nemohli ani pořádně zatrsat. :)

 

Parádní osvětlení plesu + Laserová show

Máte zájem o levné řešení na menší ples nebo o prvotřídní osvětlení jako na pořádném fesťáku? Máme na výběr více variant, z kterých si vybere opravdu každá třída. Můžeme vám nabídnout také laserovou show a to v jednobarevné či barevné variantě.

 

Videoprojekce na ples + Interaktivní podlaha

V nabídce máme řešení pro méně náročné, ale i pro ty nejnáročnější třídy. Na plese můžeme promítat jedním nebo dvěma projektory - součástí videoprojekce je samozřejmě její kompletní obsluha, videorežie a statická kamera.

U nás si můžete objednat i novinku v oblasti projekční techniky - interaktivní podlahu! Projektor se senzorem pohybu je umístěn nad podlahou popř. zdí, vy pak pohybem svého těla po obraze měníte děj v závislosti na zvoleném efektu. Lze tak například kopat do míče, procházet se ve vodě a nebo otáčet listy vaší maturitní prezentace. Vhodné umístění je i do předsálí kde pobaví přicházející účastníky plesu.

 

Ozvučení plesu

Nabízíme částečné či kompletní ozvučení maturitního plesu. Ozvučíme vám moderátora, diskotéku, vystoupení nebo dokonce kapelu. Součásní ozvučení je bezdrátový mikrofon pro moderátora plesu a technika pro DJ.

 

Součástí technické realizace je samozřejmě kompletní obsluha techniky v průběhu celého večera. Máte o osvětlení, videoprojekci, ozvučení nebo o celkovou technickou realizaci zájem? Vyplňte nezávazně formulář níže, my vám zašleme naší kompletní nabídku.

Objednejte si službu Technická realizace

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info