Viktor Harangi

Dovolte mi se Vám představit. Jmenuji se Viktor Harangi a jsem profesionální herec, působící v několika divadelních spolcích. Aktuálně začínám též i jako moderátor společenských a kulturních akcí.

Rád bych se Vám touto cestou nabídl pro moderování Vaší kulturní anebo společenské akce, kterou můžete v rámci Vašeho působení organizovat - například setkání anebo plesy. Nemyslím, že je třeba rozepisovat, jaké vlastnosti by měl správný moderátor mít, zmíním se tedy alespoň o tom, že stát a mluvit před lidmi je pro mě radost a naprostá přirozenost. Vnímat, reagovat a vést publikum pak moje přirozenost.

Po celé České republice je plno skvělých moderátorů, tak proč si vybrat právě mě? Jsem dobrý, rychlý a věřím, že i sympatický mladý herec. Jak na každou divadelní roli, tak i na každý další projekt a akci se důkladně připravuji.

Dramaturgii večera Vám s radostí sám připravím s dostatečným předstihem anebo přidám ruku k dílu, když bude třeba. Mohu zařídit další umělce, zpěváky a tanečníky, hudební skupiny, akrobaty a další.

Další nespornou výhodou (pro Vás) je skutečnost, že vzhledem k mým začátkům si nedovolím účtovat si vysoké sumy a tudíž můžete ušetřit nemalou část financí za tak důležitou položku, jako je moderátor/průvodce Vaší akce, ale přitom mít jistotu, že se o událost  postará člověk s profesionálním hereckým vzděláním a přístupem k práci a s kontakty na širokou škálu šikovných lidí jak z uměleckého tak z eventového prostředí.

V případě, že jsem Vás zaujal a rádi byste mě měli jako moderátora Vaší akce, prosím neváhejte a kontaktujte mě.

Cena za moderování: Dohodou (od 6000 Kč)
Působnost: Celá ČR (doprava 5 Kč/km z Havlíčkova Brodu nebo z Brna)

Objednejte si službu Viktor Harangi

Vaše údaje
Základní údaje o plesu
Zvolte variantu
Definujte vaši poptávku
Doplňující údaje o plesu

Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů.

* Kolonky označené hvězdičkou je potřeba před odesláním poptávkového formuláře vyplnit.

Ke každé objednávce dostanete dárky do tomboly ZDARMA!

Více info